Olimpos Network Forum

Olimpos Network™

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Oyuna Giremiyorumm

YazarMesaj
darbelimatkap

MesajKonu: Oyuna Giremiyorumm   Salı Haz. 24, 2008 4:18 pm

selam sabahdan beri oyuna giremiyorum arkadaşlar yeni patchi yaptım oyunu sildim tekrar en baştan kurdum olmuyor ''Olimpos-1505'' dan açtığımda eski şifremi giriyorum oyun dirrek kapanıyor. Yeni Acc La girdiğimde server listesi geliyor tıklıyorum ordan sorna el morad el karus bölümü geliyor ama düğmeler fln yoq resimde yoq bi tek yazılar war.''KnightOnline'den deniyorum ordadan da şifremi yazdıkdan sorna hiç bi ekran gelmiyor lütfen yarrdım edin yaa :S:S:S:S:S:S
Kullanıcı profilini gör
AlpereN
Admin

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorumm   Cuma Haz. 27, 2008 7:14 am

darbelimatkap demiş ki:
selam sabahdan beri oyuna giremiyorum arkadaşlar yeni patchi yaptım oyunu sildim tekrar en baştan kurdum olmuyor ''Olimpos-1505'' dan açtığımda eski şifremi giriyorum oyun dirrek kapanıyor. Yeni Acc La girdiğimde server listesi geliyor tıklıyorum ordan sorna el morad el karus bölümü geliyor ama düğmeler fln yoq resimde yoq bi tek yazılar war.''KnightOnline'den deniyorum ordadan da şifremi yazdıkdan sorna hiç bi ekran gelmiyor lütfen yarrdım edin yaa :S:S:S:S:S:S
cliend den kaynaklanıyodur. cumartesi pazar upload etmeye calısıcam
Kullanıcı profilini gör http://olimposnetwork.turkforumpro.com
kngtyakup4

MesajKonu: Arkadaslar Oyuna Girmeden Data Bilmem ne hatası werıor lutfen bakın soldierofanatolia@hotmail.com   Paz Ağus. 24, 2008 11:57 pm

lutfen bakın oyuna gırmeden pw ıd yazarken data hatası werıo napmam lasım yardımcı olmak ısteyen arkadaskar ekleyın msn soldierofanatolia@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör

Oyuna Giremiyorumm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OYuna GİREBİLEN VAR MI?